Witamy na stronie Hillton Jawornik

Hilton Jawornik znajduje się w sercu doliny, położonej wzdłuż potoku Jawornik. Dolina Wisła Jawornik kończy się na zboczach góry Soszów,  będącej prawdopodobnie najlepszym ośrodkiem narciarskim w Wiśle. Dzięki górskiemu otoczeniu Dolina Wisła Jawornik ma niepowtarzalny charakter oraz specyficzny zimowy mikroklimat.

Położony w górnej części  doliny Jawornik Hillton,  zyskuje dzięki widokowej lokalizacji na zboczu oraz niewielkiej odległości do stacji narciarskich takich jak Soszów czy Kiczera. W niewielkiej odległości ulokowane są atrakcje takie jak jak baseny, kręgielnia czy restauracje.

Dla naszych Gości:

Czar wiślańskich lasów, niespotkana nigdzie indziej przyroda i magia gór sprawia, że każdy kto choć raz odwiedzi dolinę Jawornik , będzie chciał tutaj wrócić. Hillton Jawornik znajduje się w północnej części miasta w miejscu dawnego osiedla góralskiego.

W naszym pensjonacie zapewniamy śniadania w formie szwedzkiego stołu. Wiedząc, jak ważny jest pierwszy posiłek dnia, dokładamy wszelkich starań, aby serwować dania składające się wyłącznie ze świeżych produktów. Dzięki nam zaczną Państwo dzień nie tylko przyjemnie, ale i smacznie.

W trosce o to, aby nic nie zakłóciło Państwa pobytu w naszym pensjonacie, stworzyliśmy monitorowany parking, w odległości 50 metrów od budynku zlokalizowany jest parking dla autokarów.

Na terenie naszego pensjonatu obowiązuje zakaz palenia.


| noclegi Wisła | noclegi soszów | parking dla autokarów Wisła |