Zima: narty i snowboard

Wyciągi narciarskie:

W okolicy naszego pensjonatu znajduje się stacja narciarska oraz wyciągi narciarskie, które ucieszą miłośników zimowych szaleństw. Oprócz tego, na turystów czeka kolej krzesełkowa, z której można podziwiać malowniczą panoramę doliny Wisła Jawornik.

– 800 metrów do stacji narciarskiej Soszów | www.soszow.pl     

– 1000 metrów wyciąg narciarski Kiczera obok Hotelu Stok

Poza wymienionymi powyżej Wisła dysponuje innymi stacjami narciarskimi zapewniającymi różnorodność tras i wyciągów, do najbardziej znanych zaliczamy:

Stożek -8 km, Cieńków -7 km, Nowa Osada -6 km, Skolnity -4,5 km, Klepki -7km,  Siglany – 6 km, Pasieki -7km.

Zdjęcia Stacji Narciarskiej Soszów:

 

Restauracja:

W odległości 600 m od pensjonatu znajduje się restauracja, gdzie oferowana jest zniżka dla naszych gości. Smaczne jedzenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy i przyjemna atmosfera w lokalu, umilą Państwu pobyt w naszej miejscowości.

Basen

W Hotelu Stok, położonym 1000 metrów od naszego pensjonatu, mogą Państwo skorzystać z nowoczesnego i bezpiecznego basenu. Obiekt doskonale nadaje się do rodzinnego odpoczynku, ponieważ znajduje się w nim brodzik z atrakcjami dla dzieci.

 

Kręgielnia

W przypadku złej pogody, goście mogą wesoło i przyjemnie spędzić czas w kręgielni Hotelu Stok.

Ponadto możecie Państwo udać się pieszą wycieczką pobliskim szlakiem beskidzkim – czerwonym lub odwiedzić i skorzystać z oferty miejscowego ośrodka jazdy konnej.

Narciarstwo biegowe:

Poza tym że na biegówkach można udać się na spacer lokalną trasą w Wiśle skorzystać można z profesjonalnych tras biegowych o zróżnicowanym stopniu trudności.trasy biegowe na Kubalonce oferują zróżnicowany stopień trudności, piękne krajobrazy oraz bliskość przyrody. Wypożyczalnie sprzętu biegowego oferują profesjonalne doradztwo w doborze oraz odpowiednio serwisowany sprzęt.

 

 

Zobacz także